Blog

SABİHA GÖKÇEN OTOPARK SEÇENEKLERİ

SABİHA GÖKÇEN OTOPARK SEÇENEKLERİ

06/02/2018 19:26:19 1961 Sabiha Gökçen Otopark, Havalimanı Otopark, Havaalanı Otopark

 Sabiha Gökçen Havaalanı otopark seçenekleri içinde yer alan tüm otoparklar, Sabiha Gökçen Havaalanına ücretsiz ring servis hizmeti sunuyor. Ring yapan minibüsler ile sürekli otoparktan yolcu alıp havaalanına, havaalanından yolcu alıp otoparka bırakıyorlar. Genellikle ring yapan servisler 20 dakikada bir kalkıyor.

   Sabiha Gökçen uçuşlarınızda size özel en uygun otopark hizmetini sunuyoruz. Otoparkımıza ait ücretsiz servislerimiz ile siz değerli müsterilerimizi 500mt yakınlığımızdaki havalimanına 2 dakika içinde ulastırıyoruz. Shuttle servislerimiz tamamen ücretsiz olup günün 24 saati hizmetinizdedir. Gidis gününüzde havalimanına getiriyoruz ve dönüs gününüzde bizi telefonla arayıp haber verdiğinizde sizi havalimanından gelip alıyoruz.

   Otoparkımız 750 araç kapasitesine sahip, kapalı, yüksek güvenlikli ve mükemmel hizmet standartlarına sahiptir. Transferiniz hızlı ve kolay bir sekilde, siz koltuğunuzda arkanıza yaslanmıs, yolculuğunuzun keyfini çıkartırken ve aracınızın emin ellerde olduğunu bilerek gerçeklesir. Otoparkımız kameralı ve özel güvenlik sistemi ile 7/24 korunmaktadır. Sabiha Gökçen uçuslarınızda otoparkımızı tercih ettiğinizde yüksek taksi ücretlerinden de kurtulmus olursunuz.

   20 gün ve daha uzun süreli kalacak müþterilerimiz, aylık 200 TL olan abonelik kampanyamızdan faydalanabilirler. Aylık abonelik kampanyamızdan faydalanmak için, havalimanı transferiniz yapılmadan önce ödeme gisesine müracat etmenizi rica ederiz.